Tüvtürk Antalya Araç Muayene Randevu içeriğine geri dön

Tüvtürk Muratpaşa Araç Muayene Randevu

Tüvtürk Antalya Muratpaşa istasyonuna araç muayene randevu hizmeti veriyoruz
Antalya Muratpaşa Tüvtürk araç muayene istasyonu sadece randevulu araç kabul etmektedir.
Muratpaşa araç muayene istasyonunda egzoz gazı emisyon ölçümü yapılmaktadır.
Tüvtürk Muratpaşa araç muayene istasyonuna telefon ile de randevu hizmeti vermekteyiz.

muratpasa-tüvtürk

Muratpaşa Tüvtürk

Muratpaşa Araç Muayene Randevu                                                                                                                        

Hayatımızda önemli bir yere sahip olan trafik etmeninin sağlıklı bir şekilde ve kimsenin hayatını olumsuz bir şekilde etkilememesi için gerekli bazı şeylerin de yerine getirilmesi gerekmektedir. Bu da ancak araçlarını rutin olarak muayene ettiren sürücüler sayesinde olabilmektedir. Araç muayene istasyonları da bu muayenelerin sağlıklı bir şekilde yapılması için oluşturulmuş ve işimizi daha da kolaylaştıran, bunca hayatın yoğun koşturmaları arasında vaktimizi harcamadan araç muayenelerimizi yaptırmamamız için kurulmuş birimlerdir. Araç sahipleri aynı zamanda egzoz emisyon ölçümü ve diğer ölçümlerini de zamanını geçirmeden yaptırmalıdırlar. Bu bağlamda çevresini ve ailesini, aynı zamanda da kendisini düşünen her araç sahibi aracın bakımını rutin olarak yaptırmakta ve aynı zamanda da araçlarının muayenesini ve kontrollerini ihmal etmemektedirler.

Tüvtürk yıllar boyu Muratpaşa araç muayene dahil, hizmeti kapsamında ülkemizin birçok noktasında açılmış olan şubeleriyle hizmet vermektedir. Ayrıca araç muayene hizmeti haricinde egzoz muayenesi ve danışmanlık hizmeti olarak ta hizmetlerini sürdürmektedir. Şunu da söylemek gerekir ki ülkemizdeki araç muayene konusundaki tek yetkili birim tüvtürktür. Tüvtürk hizmetlerinin amacı ilk olarak müşterilerinin memnuniyeti sağlamak olup Türkiye’nin 81 ilinde faaliyet gösteren kurumlarıyla randevulu veya randevusuz olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Muayene yaptıracağınız Muratpaşa istasyon randevusuz çalışıyor ise de bu durumda yapacak bir şey yoktur ve diret olarak gidip muayene yaptırmanız gerekmektedir. Randevu alarak muayeneye gitmek istediğiniz durumlarda da online olarak site üzerinden veya telefon ile randevu alıp işinizi zaman kaybetmeden halledebilirsiniz. Site üzerinden randevu alabilmek için siteye girip araçla ilgili ve bazı diğer bilgiler istenmektedir. Bu bilgiler kısaca ve araç plakası, şehir bilgisi ve araç ruhsat bilgisidir. Randevulu sistem bu yönden çok güzeldir çünkü sürücüler aynen hastaneden Muratpaşa randevu alır gibi randevularını alıp bu şekilde muayeneye giderek zamanlarını boşa harcamamış olmaktadırlar ve uzun kuyruklar beklemelerine gerek kalmamaktadır. Ancak randevusuna 15 dakika geç kalanların randevusu iptal olduğu için bu konuda da dikkatli olup zamanında gitmek gerekmektedir. Bu şekilde randevuya geç kalanlar tekrardan randevu alarak veya isterse doğrudan giderek muayene yaptırmaları gerekir.

Tüvtürk Çalışma Saatleri Nasıldır?

Tüvtürk çalışma saatleri haftanın 6 günü olmakla birlikte sadece Pazar günleri çalışmamaktadır. Saat 08 ile 17 arasında siz değerli sürücülerine hizmet vermektedir. Bu saatler ve günler arasında istasyonlara uğrayanlar gereken hizmeti alabilmekte ancak yarım saat kala gelen randevusuz sürücüler maalesef bu hizmetten faydalanamamaktadır. Bu arada gezici muayene istasyonları da sürekli faaliyette olup yine bu günler ve saatler arasında gezici muayene istasyonlarından da hizmet alınabilmektedir.

Araç Sahibi Dışındaki Kişiler Araç Muayenesi Yaptırabilirlermi?

Tüvtürk ilk öncelikle muayene işlemine araç sahiplerinin kendisinin gelmesini öngörmektedir . Bu konuda da gerekli düzenlemeleri yapmış olup araç sahibi olmayan kişilerin de muayene yaptırmalarına bazı şartlar koymuştur. Bunlar da sadece bir sefere mahsus olarak farklı şahıs aracı muayeneye getirebilmekte ve ikinci sefer ki muayene durumlarında araç sahibinden vekaletname alarak muayene işlemini gerçekleştirebilmektedirler. Bazı birden fazla araç sahibi olan şirketler ise bir kişiyi görevlendirerek bu muayene işlemlerini gerçekleştirebilmektedirler. Ancak bu kişinin de yetki belgesi olması şartı aranmaktadır. Hiçbir şekilde yetki belgesi olmayan ve ya araç sahibi olmayıp ikinci kez araç muayenesine gelen kişilerin araç muayenesi yaptırması mümkün değildir.

Sürücüler Borcu Olan Aracı Muayene Yaptırabilirler Mi?

Evet sürücüler araçlarının borcu olup olmadığını çok iyi takip etmelidirler çünkü aksi durumda yani trafikle ilgili herhangi bir borcu bulunan araçlar, kesinlikle bu araç muayene işleminden faydalanamamaktadırlar. Özellikle de trafik araç sigortası olmayan araçlar kesinlikle muayene yapılamamaktadır.

Muratpaşa Tüvtürk istasyonunun nerede olduğunu soracak olursanız da aşağıda yazdığımız adres ve telefonlardan bizlere ulaşabilir ve randevunuzu aldıktan sonra istasyonumuza gelip hiç zaman kaybetmeden araç muayenelerinizi gönül rahatlığı ile yaptırabilirsiniz