Tüvtürk Aydın Araç Muayene Randevu içeriğine geri dön

Tüvtürk Nazilli Araç Muayene Randevu

Aydın Nazilli Tüvtürk istasyonuna araç muayene randevu hizmeti veriyoruz
Aydın Nazilli Tüvtürk araç muayene istasyonu sadece randevulu araç kabul etmektedir.
Nazilli araç muayene istasyonunda egzoz gazı emisyon ölçümü yapılmaktadır.
Tüvtürk Nazilli araç muayene istasyonuna telefon ile de randevu hizmeti vermekteyiz.

nazilli-tuvturk

Nazilli Tüvtürk

Nazilli Araç Muayene

Araçların yeterli durumda olup olmadığının anlaşılması ve herhangi bir durumda bakım-onarım işlemlerinin yapılması için araç muayenesi çok önemlidir. Araç muayene ile yapılan kontroller araçların uygunluklarının ve  yola elverişli olup olmadıklarının anlaşılmasını sağlar. Bu durum da hem araçların daha verimli hale gelmesini sağlar hem de trafikte araçlardan kaynaklı kazaların azalmasına katkıda bulunur.

Araç muayenesinin düzenli olarak yapılması kişilere can güvenliği sağlarken aynı zamanda maddi anlamda da büyük yüklerden kurtulma sağlar. Çünkü muayene yapılan araçta bakım-onarım masrafları düşer. Düzenli muayene olduğundan dolayı bir anda büyük sorunlar çıkmaz. Bu da kişilerin bütçelerini sarsacak onarımlar gerekmediği anlamına gelir. Bununla birlikte araçlarda yakıt tasarrufu sağlanabilir. Can güvenliği ve maddi kazanımlar için araç muayeneleri yaptırılmalıdır.

Araç Muayene İçin Yetkili Kuruluş

Ülkemizde araç muayenesi için yetkili tek kuruluş Tüvtürk’tür. Ülke genelinde istasyonlar şeklinde hizmet sağlar. İstasyon bilgilerine internet sitesi üzerinden kolaylıkla ulaşılabilmektedir. Aynı zamanda istasyon bilgisi dışında çalışma saatleri ve hizmetleri de yer almaktadır. Yol tarifi sağlayan uygulama ile kişiler zorlanmadan işlemlerini halledebilirler.

Tüvtürk, araç tiplerine göre muayene sürelerini belirler. Bu nedenle muayene sürelerinde değişiklik olabilmektedir. Asıl önemli olan nokta randevu sistemidir. Tüvtürk, araç muayene hizmetlerini randevu alınarak sunulmasını sağlar. Bu sayede istasyonlarda iş karışıklığı yaşanmaz. Aynı zamanda kişiler sıra beklemezler. Belirlenen gün ve saatte gerekli hizmeti rahatlıkla alırlar. Bu çalışma şekli ile Tüvtürk hem bünyesindeki çalışanlara hem de müşterilerine verdiği değeri göstermektedir. Her iki taraf içinde olumlu koşullar olması ve rahat bir hizmet alımı sağlanması için randevu sistemi olmalıdır.

Kişiler Nazilli  randevu işlemlerini dilerlerse telefondan dilerlerse de internet üzerinden yapabilirler. Randevu alırken kişilerle ve araçla ilgili temel bilgiler alınır. Sonrasında kişilere istasyon bilgileri ve randevu bilgileri aktarılır. Araçla ilgili bir borç ya da ceza olmaması gerekmektedir. Bu ayrıntılara da dikkat etmekte fayda vardır.

Araç Muayenede Genel Olarak Yapılanlar

Nazilli  Araç muayene de pek çok kontrol yapılmaktadır. Aracın genel durumu ve teknik koşullarına bakılmaktadır.  Fren sistemi kontrol edilir. Direksiyon ve direksiyon simidi incelenir. Genel olarak araç görüşü için gerekli olan lamba kontrolleri yapılır.

Dingiller, lastikler, zorunlu olan donanımlar, tekerlekler kontrol edilir. Genel olarak yapılan bu kontrollere araca göre ilave kontroller eklenebilmektedir. Ayrıca gürültü kirliliği seviye tespiti de bu esnada yapılır. Bu durum gürültüsüz bir trafik için önem taşımaktadır.

Nazilli Araç Muayene İstasyonu

 

Kişiler Nazilli için araç muayene işlemleri yaptırmak istediklerinde İsabeyli Kasabası İstiklal Mahallesi 21. Sokak No:4 Nazilli Merkez, Nazilli/ AYDIN adresinden fayda sağlayabilirler. Nazilli  istasyon için çalışma saatleri hafta içi ve cumartesi günleri 08.30–17.30 arası olup, pazar günleri ve resmi tatillerde kapalı şekildedir.

Kişiler her zaman yapılan randevu sistemi ile hareket etmelidirler. Dilerlerse Tüvtürk internet sitesi üzerinden dilerlerse de telefondan iletişim sağlayarak  oluşturabilirler. Adres bilgisinin tarifi için de Nazilli  Tüvtürk internet sitesinden destek almaları mümkündür.