Tüvtürk Balıkesir Araç Muayene Randevu içeriğine geri dön

Tüvtürk Ayvalık Araç Muayene Randevu

Tüvtürk Balıkesir Ayvalık istasyonuna araç muayene randevu hizmeti veriyoruz
Balıkesir Ayvalık Tüvtürk araç muayene istasyonu sadece randevulu araç kabul etmektedir.
Ayvalık araç muayene istasyonunda egzoz gazı emisyon ölçümü yapılmaktadır.
Tüvtürk Ayvalık araç muayene istasyonuna telefon ile de randevu hizmeti vermekteyiz.

ayvalik-tuvturk

Ayvalık Tüvtürk

Ayvalık Araç Muayene

Araç muayene işlemleri, her geçen gün çok daha önemli bir hal almaktadır. Araçların muayene ve bakımları yapılmadığı takdirde, bakımlarının ve muayenelerinin aksatılması ya da ertelenmesi durumunda, mutlaka olumsuz durumlar da bunların peşi sıra gelmektedir. Araçların bakım ve muayenelerinin, mutlaka her yıl rutin bir şekilde yapılması gerekmektedir. Araçlar da, tıpkı bir insan gibi yenilenmeye, bakım yaptırmaya ve yollarda oldukça verimli bir şekilde ilerlemeye ihtiyaç duymaktadır. Yalnızca benzin deposunun yenilenmesi ile düzelmeyen problemler olabilir. Bu nedenle her yıl düzenli bir şekilde araçların muayene ve bakımlarının yapılması şart bir koşuldur. Özellikle de uzun bir seyahate çıkmadan önce mutlaka araçların muayenesinin yapılması gerekmektedir. Tüm alanlarının kontrol ettirilmesi ve eğer varsa problemlerin giderilmesi gerekmektedir. Bu açıyı ele alan ve oldukça önem veren bireyler, araçlarını en yakın istasyona muayene ettirmek isterler. Sizlere en yakın araç muayene istasyonuna vararak, aracınızı muayene ettirmeli ve öncelikle de randevu almanız gerekmektedir. Eğer, Balıkesir-Ayvalık civarlarında ikamet ediyorsanız ya da sezonluk olarak aracınızın muayene zamanı Ayvalık’ta bulunuyorsanız, Ayvalık araç muayene istasyonu yardımınıza koşacaktır.

Ayvalık Araç Muayene İstasyonu Nerede Yer Almaktadır?

Ayvalık’ta yer alıyorsanız ve aracınızın muayene işlemlerini Ayvalık’ta yaptırmak istiyorsanız, buradaki istasyon, Küçükköy Mahallesi Numara 23 adresinde yer almaktadır. Pazartesi ile cumartesi günleri saat 08.30 ilr 18.30 arasında hizmet vermekte olan adres, Pazar günleri hizmet verimine kapalıdır. Hem randevulu hem de randevusuz hizmet vermekte olan Ayvalık araç muayene istasyonunda, toplamda bir adet peron yer almaktadır. Ayvalıkta yer alan istasyon, Balıkesir merkez istasyonuna, Bandırma istasyonna ve Edremit istasyonuna oldukça yakın bir merkezde yer almaktadır. İzmir-Ayvalık yolu üzerinde yer alan bu istasyona, bu mevkii üzerinde yolculk yaptığınız takdirde de ulaşım sağlayabilir ve randevulu sistemden yararlanabilirsiniz. Tüm araç model ve boyutlarının bakım ve muayenelerinin yapıldığı, randevulu sistem ile daha kolay hizmet verilmekte olan Ayvalık araç muayene istasyonuna dilediğiniz zaman gidebilirsiniz. Ancak randevunuzu alarak giriş yaptığınız takdirde, çok daha kolay ve kısa bir zaman içerisinde aracınızın bakım ve muayenelerini yaptırabilirsiniz. Mutlaka aksatmadan ve ertelemeden araçlarınızın muayenelerini yaptırmalı ve buna göre rutinlerini de takip etmeniz gerekmektedir.

Tüvtürk İle Randevunuzu Kolaylıkla Alabilirsiniz

Araç sahipleri araçlarını muayene etmek istediklerinde en yakın muayene istasyonundan randevu alırlar ve araçlarını muayeneye sokmaktadırlar. Tüvtürk Türkiye’de araçların muayene işlemlerini yapmakla yetkili tek kuruluştur. Tüvtürk ile iletişime geçerek dilediğiniz her istasyondan rahatlıkla randevunuzu alabiliyorsunuz. Randevunuzu alırken, mutlaka aracınıza dair tüm bilgileri bildirmeniz gerekmektedir. Aracınıza ait herhangi bir trafik cezasının olup olmadığını, aracınıza kayıtlı ve henüz ödenmemiş belli bir miktar vergi borcunun olup olmadığını, ogs, kgs ve hgs gibi geçiş işlemlerinin ödenmediği borçların olup olmadığını mutlaka bildirmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde, Tüvtürk’ün randevulu sistemi, bu tür araçları kabul etmemektedir. Ayrıca, randevunuzu aldıktan sonra mutlaka en az 20 dakika önceden peronda yer almanız yerinde olacaktır. Aksi takdirde, randevunuzu kaçırabilir ve bir sonraki randevuyu beklemek zorunda kalabilirsiniz. Ya da aracınızın muayene ve bakımı aksayabilir ve böylece uzun seyahatlere çıkmanızda sıkıntılar olabilir.

 

Tüvtürk Randevu Sistemi Nasıl Çalışmaktadır?

Tüvtürk randevu sistemi, online bir şekilde form doldurarak ya da telefonla iletişime geçerek randevu alabileceğiniz bir alandır. Kolaylıkla randevunuzu aldıktan sonra, size belirlenen tarih ve zamanda, perona ulaşmanız mümkündür. Bu kolay ve oldukça rahat sistemden yararlandığınız takdirde, saatlerce aracınızı muayene ettirmek ve bakımını yaptırmak için beklemek zorunda kalmayacaksınız. 0888 233 04 04 numarası ile Tüvtürk’e ulaşım sağlayabilirsiniz. Araçlarınıza dair özel bir problem söz konusu ise bu sorunlar giderilecektir ya da genel olarak gerekli görülen rutin bakım ve muayene yapılacaktır. Böylece hiç zaman kaybetmeden, t am vaktinde aracınızı bu randevulu sistem sayesinde yaptırmış olacaksınız.