Tüvtürk Balıkesir Araç Muayene Randevu içeriğine geri dön

Tüvtürk Bandırma Araç Muayene Randevu

Tüvtürk Balıkesir Bandırma istasyonuna araç muayene randevu hizmeti veriyoruz
Balıkesir Bandırma Tüvtürk araç muayene istasyonu sadece randevulu araç kabul etmektedir.
Bandırma araç muayene istasyonunda egzoz gazı emisyon ölçümü yapılmaktadır.
Tüvtürk Bandırma araç muayene istasyonuna telefon ile de randevu hizmeti vermekteyiz.

bandirma-tuvturk

Bandırma Tüvtürk

Adres: 600 Evler Mah.1369 Sok.No:10 Bandırma / Balıkesir

Bandırma Araç Muayene

Bandırma Araç muayene işlemleri belli süreler dahilinde, rutin bir şekilde mutlaka yapılması ya da yaptırılması gereken en önemli durumlardan birisidir. Ancak araç sahipleri, rutin muayenelerini mutlaka uzman görevlileri yaptırmalıdır. Muayenesi ya da bakımları yapılmayan araçların trafiğe çıkması çok sakıncalı bir durumdur. Bu nedenle hiçbir zaman araçların muayene işlemleri aksatılmamalı ya da ertelenmemelidir. Ertelendiği takdirde, araçların trafiğe çıkmasına engel olacak ciddi problemler meydana gelebilir. Bu gibi olumsuz durumlarla karşılaşmamak adına, trafik kazalarını, can kayıplarını ve buna benzer can sıkan olayları en aza indirebilmek adına her zaman araçların muayeneleri eksiksiz bir şekilde ve tam zamanında yaptırılmalıdır. Bu durumu göz önünde bulunduran tüm istasyonlar ise artık randevulu sistem ile araçları muayene işlemlerine kabul etmekte ve peronlara almaktadırlar. Her nerede olursanız olun, mutlaka size en yakın istasyon dahi randevulu sistem ile araç kabulu yapmaktadır. İşlerin aksatılmadan ve ertelenmeden yapılabilmesi adına Tüvtürk’ün yeni sistemi randevu alımını kolaylaştırmaktadır. Tüvtürk’ün adresinden ulaşım sağlayarak dilediğiniz her istasyona randevunuzu alabiliyorsunuz ve tüm bilgilere de sahip olabiliyorsunuz.

Tüvtürk Araç Muayenele İstasyonlarına Randevu Veriyor

Araç sahipleri araçlarını muayene etmek istediklerinde en yakın muayene istasyonundan randevu alırlar ve araçlarını muayeneye sokmaktadırlar. Tüvtürk Türkiye’de araçların muayene işlemlerini yapmakla yetkili tek kuruluştur. Sizler de kolaylıkla randevu alabilir ve en kısa süre içerisinde tam vaktinde aracınızı muayene ettirebilirsiniz. Bandırma Tüvtürk kurmuş olduğu bu yeni sistem sayesinde, tüm istasyonların yoğun olarak hizmet vermesini düzene koymuş bulunmaktadır. Araçlarınızın gaz ölçümlerini yaptırmak için, yola elverişli olup olmadıklarına bakıtmak için, ya da diğer tüm muayene işlemlerini yaptırmak için artık randevu alımı zorunlu hale gelmiş bulunmaktadır. 0888 233 04 04 numarası ile iletişime geçerek telefon yardımı ile randevunuzu alabilirsiniz. Ya da online bir şekilde bağlantı kurarak form doldurarak da randevunuzu alabilirsiniz. Ancak randevunuzu alırken mutlaka bildirmeniz gereken bir takım kurallar mevcuttur. Bu kurallara uyum sağlayan araçlar muayeneye kabul edilmektedir. Aksi takdirde hiçbir kurala uymayan araçların muayeneye alımı kabul görmemektedir. Araçlarınıza dair tüm bilgileri eksiksiz bir biçimde vermeniz gerekmektedir.

Bandırma Araç Muayene İstasyonu Adres Bilgileri

Eğer Balıkesir’in Bandırma ilçesi yakınlarında ikamet ediyorsanız ya da yolunuz araç muayene süreciniz içerisinde Bandırmaya düştüyse size en yakın araç muayene istasyonu burasıdır. 2 adet perondan oluşan Bandırma araç muayene Bandırma istasyon adresi 600 Evler Mahallesi 1369. Sokak Numara 10’da yer  almaktadır. Pazartesi ve cumartesi günleri arasında haftada altı gün boyunca hizmet vermekte olan istasyonun Pazar günleri kapalı olduğu bildirilmektedir. Mesaisi sabah 08.30 ile başlayan çalışanların akşam 17.30 itibari ile sona ermektedir. Yalnızca randevulu araçları kabul etmekte olan istasyon, Ayvalık istasyonu, Edremit istasyonu ve Balıkesir merkez istasyonu ile oldukça yakın mesafede kuruludur. Diğer tüm istasyonlar gibi, Bandırma araç muayene istasyonu da son müşterisini, mesai saati bitmeden en az yarım saat önce muayene kabul etmektedir. Aynı zamanda randevu saatinizi geçirdiğiniz takdirde, en fazla dakikalık bir bekleme süreci mevcuttur.  15 dakika sonunda hala muayeneye girmediyseniz, randevunuz sistem tarafından otomatik olarak iptal edilmektedir.

Tüvtürk Randevunuzu Nasıl Veriyor?

Tüvtürk’ün randevulu sisteminden herhangi bir istasyon için Bandırma randevu alırken, mutlaka araca dair tüm bilgileri belirtmeniz gerekmektedir. Aynı zamanda araç üzerine kayıtlı ödenmemiş bir vergi borcunun olup olmadığını, araç üzerine kayıtlı ödenmemiş ogs, hgs ve kgs gibi geçiş ücretlerinin olup olmadığını, araç üzerinde herhangi bir trafik cezası ya da buna bağlı özgeçmiş olup olmadığını da belirtmek zorunludur. Bu gibi bilgileri bildirmediğiniz takdirde, araçlar muayene kabul edilmemektedir. Aynı zamanda araç üzerinde belli bir miktar vergi borcu bulunuyorsa, yine araçlar muayeneye kabul edilmeyerek ödemeleri de yapılmamaktadır. Bu nedenle bu tür durumlara dikkat etmeniz en önemli zorunluluktur.