Tüvtürk İstanbul Araç Muayene içeriğine geri dön

Tüvtürk Dudullu Araç Muayene Randevu

Tüvtürk İstanbul Dudullu istasyonuna araç muayene randevu hizmeti veriyoruz

İstanbul Dudullu Tüvtürk araç muayene istasyonu sadece randevulu araç kabul etmektedir. 

Dudullu araç muayene istasyonunda egzoz gazı emisyon ölçümü yapılmaktadır.

Tüvtürk dudullu araç muayene istasyonuna telefon ile de randevu hizmeti vermekteyiz.

dudullu-tuvturk

Dudullu Tüvtürk

Adres: Karadudullu Mah. Nato Yolu Cad. Gökkuşağı Sok. No.261 Ümraniye / İSTANBUL

Dudullu Araç Muayene

Her yıl düzenli olarak araçların muayenelerinin yaptırılması oldukça önemli bir eylemdir. Araç muayene işlemleri rutin bir şekilde aksatılmadan yapıldığında, mutlaka trafik kazalarına ya da diğer tüm olumsuz durumlara karşı sağlam bir önlem alınmış olmaktadır. Ancak muayeneleri yapılmayan araçlar, trafik kazası gibi olumsuz durumlara karşı önlemini almamış demektir. Bu nedenle her araca sahip olan birey araç muayenesini sırayla yaptırmalıdır. Üstelik tamamen güvenilir ve sağlam referanslara sahip olan bir muayene istasyonuna muayeneleri yaptırmak gerekmektedir. Artık günümüzde gelişen teknoloji çağından ötürü, araçlarınızı muayene ettirmek istediğiniz takdirde, randevulu sistem boy göstermektedir. Online destek hattından ulaşım sağlayarak ya da telefon ile kısa sürede iletişime geçerek, araçlarınızı muayene ettirmek için randevu alıyorsunuz ve oldukça kısa bir süre içerisinde belirli istasyona giderek derhal aracınızın muayeneye girmesine olanak sağlamış oluyorsunuz. Size en yakın muayene istasyonuna giderek, bu süreyi daha da kısa bir hale getirme imkanını elde edebilirsiniz. Eğer Dudullu semti yakınlarında ikamet ediyorsanız, bu semte ait olan muayene istasyonundan faydalanabilirsiniz.

Tüvtürk Randevu Sisteminde İstasyonlar

Araç sahibi araçlarını muayene ettirmek istediklerinde en yakın muayene istasyonundan randevu alırlar ve araçlarını muayeneye sokmaktadırlar. Tüvtürk Türkiye’de araçların muayene işlemlerini yapmakla yetkili tek kuruluştur. Bu durumu göz önünde bulundurarak, sizler de mutlaka randevulu sistemden yararlanarak işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik hiçbir ücret ödemeksizin bu sistemden yararlanmanız mümkündür. Aynı zamanda araçlarınız güvenilir bir şekilde kontrol altına da alınmaktadır. Bu yetkili kuruluşun sistemi sayesinde, araçlarınızın muayene zamanları ve peronları derhal olarak girilmekte ve size anlık bilgi verilmektedir. Yalnızca Dudullu değil, diğer tüm il ve ilçelerde bulunan istasyonların da tümüne buradan ulaşım sağlayabilirsiniz. Adreslerini bilmiyorsanız, açık adreslerini öğrenebilir, hangi işlemleri gerçekleştirdiklerini gözden geçirebilir ve sizin aracınızın muayenesi için en uygun olan istasyon için randevulu sistemden yararlanarak randevunuzu alabilirsiniz.

Dudullu Araç Muayene İstasyonu

Tüvtürk randevu alma sistemi sayesinde, dilediğiniz her muayene istasyonuna ulaşım sağlamanız mümkündür. Dudullu istasyonu, Esenkent Mahallesi, Nato Yolu Caddesi Numara 261 ile belirtilen adreste yer almaktadır. Pazartesi ve cumartesi günleri mesai saatleri olan Dudullu istasyonu, Pazar günleri mesai alımı yapmamaktadır. Haftanın altı gününde ise sabah 8.30 ile akşam 18.30 saatleri arasında çalışmalarını devam ettirmektedir. Bu adrese en yakın yerlerden birinde ikamet ediyorsanız, kolaylıkla bulabilirsiniz ve araçlarınızın sağlıklı bir şekilde muayene edilişine de şahit olabilirsiniz. Dudullu istasyonu, tam olarak altı perona sahip bir istasyondur. Bu nedenle oldukça yoğun tempolu bir işlevsellik göstermektedir. Gün içersinde oldukça fazla araç alımı yaparak muayeneleri gerçekleştirmektedir. Bu nedenle de randevu sistemi ile çalışmayı tercih etmektedir. Aksi takdirde, bu yoğunluk içerisinde hiç kimse aracının muayenesinde gecikmeler olmasını istememektedir. Mutlaka önceden randevu alımına uyum sağlamalı ve randevunuzu almalısınız.

Tüvtürk’te Yer Alan İstasyonlara Güvenebilir Miyiz?

Bu tek yetkili kuruluş bünyesinde pek çok istasyon yer almaktadır. Her istasyonun adresi, işlevleri, vermiş olduğu hizmetleri ve çalışma saatleri de bilgi kutucukları içeresinde yazılmaktadır. Bu bilgiler sayesinde, dilediğiniz her istasyona dair tüm bilgilere ulaşım sağlayabilirsiniz. Güvenilir olup olmadığı ise, tamamen tek yetkili kuruluş olmasıyla gözler önüne serilmektedir. Tüvtürk’ün sunmuş olduğu randevulu sistem, tüm araç severlere ve dikkat ederlere, zamandan tasarruf etmek adına, araçların özel bakımları adına, zaman ve tarih almak adına bir hayli kolaylık sağlamaktadır. Yalnızca randevu sistemini kullanarak hizmet vermeyi kabul eden Tüvtürk’ün bu durumu tamamen kuruluşa ait bir özelliktir. Randevusuz hiçbir aracı muayeneye kabul etmemektedir. Bunun en önemli sebebi ise, müşterilerinin her birine son derece önem vermesidir. Hiçbir müşterisini mağdur etmeden, araçların bakımlarının yapılmasına olanak sağlar. Ayrıca randevulu sistem tamamen doğru, güvenilir ve düzenli bir şekilde işleyen bir sistemdir. Birtakım kurallar dahilinde bu sistem işlemeye devam edecektir.