Tüvtürk İstanbul Araç Muayene içeriğine geri dön

Tüvtürk Esenyurt Randevu Alma – Esenyurt Araç Muayene Randevu

Tüvtürk İstanbul Esenyurt istasyonuna araç muayene randevu hizmeti veriyoruz
İstanbul Esenyurt Tüvtürk araç muayene istasyonu sadece randevulu araç kabul etmektedir.
Esenyurt araç muayene istasyonunda egzoz gazı emisyon ölçümü yapılmaktadır.
Tüvtürk Esenyurt araç muayene istasyonuna telefon ile de randevu hizmeti vermekteyiz.

esenyurt-tuvturk

                                                  Esenyurt

Adres:Namık Kemal Mah. Adile Naşit Bul. No.31-33 Esenyurt / İSTANBUL

Esenyurt Araç Muayene

Herkes aracının bakımını ve muayenelerini, elbette rutin bir şekilde yaptırmak ister. Ancak her peronda ya da her istasyonda yapılan Esenyurt araç muayene işlemleri sağlam bir şekilde yaptırmak ister olabilir. Araçlarına ve trafiğe gerekli özeni gösteren ve her zaman bu duruma önem veren bireyler, mutlaka araçlarının muayenelerini istasyonlarda yaptırmalıdır. Dilediğiniz her an her yerde size en yakın araç muayenelerini yaptırabileceğiniz pek çok istasyon bulabilirsiniz. Ancak bu istasyonlar sürekli olarak dolu bir şekilde çalışırlar ve belki de aylarca sıra beklemek zorunda kalırsınız. Bu durumu göz önünde bulunduran tek yetkili kuruluş, Türkiye’de randevulu sistem ile hizmet vermektedir ve müşterilerinin neredeyse tümü bu sistem sayesinde, araçlarının bakım ve muayenelerini rahatlıkla yaptırabilmektedir. Aylarca boş bir şekilde beklemek yerine, zaman ve tarih belirtilerek beklemek çok daha mantıklı ve az zaman alıcı bir durum olarak ele alınmaktadır.

Tüvtürk İle Araçlarınızın Muayenesi Tamamlanıyor

Araç sahipleri araçlarını muayene etmek istediklerinde  en yakın muayene istasyonuna randevu alırlar ve araçlarını muayeneye sokmaktadırlar. Tüvtürk Türkiye’de araçların muayene işlemlerini yapmakla yetkili tek kuruluştur. Tüvtürk ile irtibata geçtiğiniz andan itibaren, son derece rahat bir şekilde hizmet veren ve içerisinde ne denli düzenle işleyen hizmet veren bir adres olduğunu görmüş olacaksınız. İster internet mevcudundan yararlanarak online bir şekilde ulaşım sağlayabilir isterseniz de tamamen telefon il irtibata geçiş yaparak telefon yardımcı ile randevunuzu alabilirsiniz. Öncelikle kendinizi ve otomobilinizin modelini, alındığı tarihi ve benzeri durumları belirtmeniz yeterli olacaktır. Destek hattı ucundaki müşteri hizmetleri, sizlere her zaman en detaylı şekilde yardımcı olacak ve bilgi verecektir. Sonrasında ise randevunuzu tam olarak vermeden, aracınıza dair herhangi bir problem var mı? Tarfik cezası kesildi mi? Herhangi bir zamanda trafik kazasına uğradı mı? Üzerine kayıtlı uzun zamandır ödenmemiş vergi borcu var mı? Gibi sorulara da yanıt vermeniz beklenir. Sonrasında randevunuzu kolaylıkla alabilirsiniz. Belirtilen tarih ve saatte, size en yakın istasyona giderek, uygun peronda aracınızın muayenesini yaptırabilirsiniz.

Esenyurt Araç Muayene Adresi

Eğer Esenyurt ve civarında ikamet ediyorsanız, mutlaka size en yakın peronların bulunduğu istasyon Esenyurt istasyonudur. Oldukça yoğun bir şekilde hizmet veren istasyonlardan birisidir. Bu nedenle mutlaka çok önceden randevunuzu almalı ve verilen tarihte istasyona uğramalısınız. Üstelik sizin için daha da iyisi, araçlarınızın muayeneleri bitmeden ya da gelmeden gitmek olacaktır. Yoksa normal araç muayenelerinde olduğu gibi beklemek zorunda kalabilirsiniz. Namık Kemal Mahallesi, Adile Naşit Bulvarı, Numara 31 ya da 33 adlı kayıtta yer alan adreste bulunmaktadır. Diğer tüm istasyonlara ve merkeze de yakınlığından dolayı sürekli olarak yoğun hizmetine devam etmektedir. Pazartesi ve cumartesi günleri, saat 8.30 ile 18.30 arasında çalışma vermektedir. Pazar günleri ise mesai yapılmamaktadır. Aynı zamanda Esenyurt istasyonunda hizmet verilen araçlar yalnızca ağır vasıta araçlardır. Otobüsler, kamyonlar, ağır çekiciler, römorklu tırlar gibi araçlarınızın muayenesini burada yaptırabilirsiniz.

Tüvtürk İle Randevu Alın, Aracınız Zamanında Teslim Edilsin

Tüvtürk’ün kurmuş olduğu randevu sistemi sayesinde, bünyesinde onlarca istasyon yer almaktadır. Bu istasyonların tümünü araştırabilir, bünyelerinde hangi hizmeti verdiğini öğrenebilir,  hangi çalışma saatlerine sahip olduğunu görebilir ve en önemlisi de aracınıza en uygun istasyonun hangisi olduğuna dair bilgi alabilirsiniz. Esenyurt istasyonu da diğer istasyonlar gibi randevulu sistem ile çalıştığından dolayı ve müşterilerini randevusuz kabul etmediğinden dolayı mutlaka randevunuzu alarak gitmeniz gerekmektedir. Tüvtürk’ün bu uygulaması ve hizmeti sayesinde dilediğiniz her istasyonu araştırabilirsiniz, ve ister telefon yardımı ile isterseniz de online destek hattı ile randevunuzu alabilirsiniz. Ya da adreste yer alan başvuru formu ile de randevunuzu alma imkanını kullanabilirsiniz. Ve aldığınız randevunuz üzerine, mutlaka Tüvtürk’ün vermiş olduğu randevu saatinden en az 20 dakika önce istasyonda yer almanız yerinde olacaktır.