Tüvtürk İstanbul Araç Muayene içeriğine geri dön

Tüvtürk Haraççı Araç Muayene Randevu

Tüvtürk İstanbul Haraççı istasyonuna araç muayene randevu hizmeti veriyoruz
İstanbul Haraççı Tüvtürk araç muayene istasyonu sadece randevulu araç kabul etmektedir.
Haraççı araç muayene istasyonunda egzoz gazı emisyon ölçümü yapılmaktadır.
Tüvtürk Haraççı araç muayene istasyonuna telefon ile de randevu hizmeti vermekteyiz.

haracci-tuvturk

Haraççı Tüvtürk

Adres: Çilingir Mah. Çırçır Küme Evleri Sok. No 16 Gaziosmanpaşa / İSTANBUL

Harraççı Araç Muayene

Türkiye’nin her ilinde hizmet veren ve tek firma olan araç muayene konusunda öncü firma olmanın gururunu yaşıyoruz. Ülkede tek ve öncülüğün yanı sıra sizlere verdiğimiz hizmetler ile de fark yaratmaya çalışıyoruz. Araç muayene için sizleri bilgilendirme ve randevu almanız için geliştirdiğimiz telefon üzerinden randevu sizlere alanımız ile ilgili tüm konularda yarımcı olmaya çalışıyoruz. Ülkenin dört bir yanında kurmuş olduğumuz şubelerimiz ile sizleri bekletmeden randevu saatinizde alarak zaman kaybınızı önlüyoruz.

Şirket Sistemimiz Nasıl Çalışıyor            

Tüvtürk araç muayene sistemimiz sizin bizlere randevu ile hizmet talebi doğrultusunda çalışmaktadır. Telefon numaralarımızı arayarak randevu tarihinizi ve saatini bizler tarafından belirlenir. Alınan randevu saati ve günü sonrası sizleri size en yakın bölge şubelerimizde ağırlamaktayız. Fakat söylemekte fayda var ki randevu saatinden en az 10 ve 15 dakika önce şubemizde olmalı ve giriş işleminizi yaptırmalısınız. Eğer saatiniz gecikir veya kayıt işlem departmanımızda giriş işleminiz yapılmamış ise randevunuz sistem tarafından otomatik iptal edilir tekrardan randevu almanız gerekir. Bu sebeple randevu tarihine atlamamalı ve saatinden en az 10 15 dakika önce yeriniz almanız sizin açınızdan fayda sağlayacaktır. Randevusuz işlem kabul edilmediğini ve hiçbir araç işlemi yapılmayacağını söylemekte fayda vardır. Ayrıca yapacağınız görüşmede size belirtilen tam saatte aracınız muayeneden geçecektir.

Randevu neden önemli diye merak edenler için şöyle açıklayalım; öncelikle belirtelim randevu sistemimiz sizin değerli zamanınızdan çalmamak için en önemli ayrıntılarımızdan biri olmaktadır. Bunun yanı sıra araç muayene zamanı karışıklık yaşanmasını engellemek ve sıra sorunu yaşamamak için böyle bir sistem geliştirmiş bulunuyoruz. Yıllardır bu sistem ile tüm hizmet talebinde bulunan araç sahiplerini memnuniyet ile gönderdiğimiz bilinen bir gerçektir.

Hangi Araçlar Muayene Edilmez

Aracınızı muayeneye getirmeden önce dikkat etmeniz gereken birkaç ayrıntı bulunmaktadır. Eğer bu ayrıntıların biri bile yetersiz olursa aracınız muayeneye alınamayacaktır. Bu ayrıntılar kurum tarafından belirlenmiş olmaktadır. Ayrıca her araç muayene için geçerli olan şartlar olmaktadır. Bu şartlar şöyledir;

  • Aracın plakasına ait bir borç varsa araç muayene edilemez
  • Araca ait HGS OGS KGS gibi gişe giriş borçları olmamalıdır.
  • Plakaya ait ceza vergi borçlu araçlar yine muayene işleminden geçemezler.

Eğer araç muayenesi için randevu alacaksanız bunlara dikkat etmenizde fayda vardır. Randevu esnasında çıkacak olan bir borç sebebi ile randevunuz iptal edilecektir. Buda sizin boşuna bekleme yaşamanızı ve boşuna randevu almanıza sebep olur. Bu sebeple gelmeden veya randevu almadan önce araç borç ve plakaya ait borçlara bakmanızda ve varsa yatırmanızda fayda vardır.

İşlem Zamanı Hızlı Ve Çabuk Muayene Sistemi

İstasyon olarak kurmuş olduğumuz sistemde her seferinde 6 aracı aynı anda muayene edebilme kapasitesine sahip olmaktayız. Bu sebep ile çok az bekleme süresi ile sizleri beklemeye alarak araç muayene gerçekleştirilecektir. Ayrıca araç sistem işlemleri kişi adı ile değil plaka ile alınmaktadır. Bu konuda sizin kendinizin gelmemesi de yine araç muayene yapılabilinir. Yapılan muayene de çıkan sonuçlat tüvtürk tarafından uygunluk kurallarına olmasına dair çıkan sonuçlar olmaktadır. Randevuya geç gelinmesi sonucunda firmamızın yapabileceği hiçbir işlem bulunamamaktadır. Yapılacak olan gecikme tamamen sistem tarafından iptal edilecek ve yok sayılacaktır. Araç muayene yapılmadan önce plaka ve araca ait borç veya ceza durumunda araç muayenesi yapılmamaktadır. Bunun yanı sıra çıkan borçlar ödenmediği sürece de yine araç muayene işlemi yapılamaz. Bu sebeple araç muayene yaptırmadan önce araca ve plakaya ait borç ve cezai durumlarını çözmüş olup gelmeniz sizin açınızdan fayda sağlayacaktır.

Araç muayene zamanı kayıt departmanından yapacağınız kayıt işleminden sonra aldığınız numara ile aracınızın numarasını beklemeye başlayacak ve sizin numaranız geldiği zaman aracınız ile birlikte numaranızın olduğu perona giderek yetkili kişiye aracınızı teslim edebilir ve muayene işlemi için bırakabilirsiniz. Araç muayene işi bittiği zaman aracınızı alarak gerekli onaylanan ve imzalanan belgeler ile servisimizden ayrılabilecek’siniz.