Tüvtürk İstanbul Araç Muayene içeriğine geri dön

Tüvtürk Kavaklı Araç Muayene Randevu

Tüvtürk İstanbul Kavaklı istasyonuna araç muayene randevu hizmeti veriyoruz

İstanbul Kavaklı Tüvtürk araç muayene istasyonu sadece randevulu araç kabul etmektedir.

Kavaklı araç muayene istasyonunda egzoz gazı emisyon ölçümü yapılmaktadır.

Tüvtürk Kavaklı araç muayene istasyonuna telefon ile de randevu hizmeti vermekteyiz.

kavakli-tuvturk

Kavaklı Tüvtürk

Adres: Cumhuriyet Mah. Selanik Cad. No.21 Kavaklı Silivri / İSTANBUL

Kavaklı Araç Muayene

Araç muayene işlemleri, her yıl mutlaka gözden geçirilmeli ve düzenli bir rutin ile yapılmalıdır. Dilediğiniz her an her yerde araç muayenenizi yaptırabilirsiniz elbette. Ancak her istasyonda aylarca sıra beklemek zorunda kalabilirsiniz. Çünkü genellikle araç bakım ve muayenesi yapan her istasyon, yoğun bir şekilde hizmet vermektedir. Araçların bakım ve muayenelerinin düzenli olarak yapılması ve yaptırılması oldukça önem taşımaktadır. Muayeneleri yapılmayan ya da ertelenen araçlar ile trafiğe çıkmak büyük bir kaza ihtimalini de peşi sıra getirmektedir. Bu nedenler araç sahibi olan herkes, mutlaka bu durumu göz önünde bulundurmalıdır, muayene ve bakımları düzenli olarak yaptırmalıdır ve hiçbir zaman ertelenmesine izin vermemelidir. Ancak istasyonlarda sıra beklemek hoş olmuyor, saatlerce bakım için bekliyorum diyenlerdenseniz, Tüvtürk tek yetkili kuruluş imdadınıza yetişiyor. Vermiş olduğu randevulu sistem sayesinde, aracınıza dair tüm bilgileri kullanarak randevunuzu alabiliyor ve verilen tarih ve saatte aracınızın muayenesini hiç sıra beklemeden yaptırabiliyorsunuz.

Tüvtürk İle Aracınız Emin Ellerde

Araç sahipleri araçlarını muayene etmek istediklerinde en yakın muayene istasyonundan randevu alırlar ve araçlarını muayeneye sokmaktadırlar. Tüvtürk Türkiye’de araçların muayene işlemlerini yapmakla yetkili tek kuruluştur. Bu yetki sayesinde ve tek olması özelliği ile, her zaman oldukça kaliteli bir şekilde hizmet vermeye devam etmektedir. Tüvtürk ile iletişime geçmek, online olarak randevulaşmak ya da telefonla iletişime geçmek için kullanılan numara 0888 233 04 04 numarasıdır. Bu numara üzerinden ya da adresten online olarak ulaşım sağlama ve randevunuzu geç olmadan alabilme imkanını sizlere sunmaktadır. Tüvtürk’ün sunmuş olduğu randevulu sistem sayesinde, sektördeki tüm işler, zaman ve tarihle düzenli bir şekilde işleyerek müşterileri memnun etmektedir. Ayrıca artık hiçbir araç muayenesine ait olan istasyonlar kesinlikle randevu alımı yapılmaksızın araçları bakıma ve muayeneye almamaktadırlar. Bunun en önemli nedeni ise, kesinlikle tüm istasyonlarda düzeni kurmak ve devamlı olarak bu düzeni aşmadan ve bozmadan işe devam etmektedir. Tüvtürk’ün bünyesinde yer alan randevulu sistem üzerinden, randevu almadan önce mutlaka aracınıza dair tüm bilgileri bildirmeniz gerekir. Aracınız üzerine kayıtlı herhangi bir vergi borcu varsa, trafik kazası geçirdiyse, herhangi bir ceza üzerinde yer alıyorsa mutlaka bunların her birinin bildirilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde aracınız muayene işlemine kabul edilmemektedir. Ve randevuyu mutlaka aracın kendi sahibi almalıdır. Bunun en önemli nedeni ise araca dair tüm bilgileri araç sahibinin kapsamlı olarak biliyor olmasıdır.

Kavaklı Araç Muayene Adresi

Kavaklı semt ya da civarında ikamet ediyorsanız veya size en yakın istasyonun Kavaklı’da olduğunu düşünüyorsanız, bu istasyon Kavaklı Mahallesi, Selanik Caddesi ve numara 29 adresine kayıtlıdır. Tam olarak bu açık adresten kavaklı araç muayene istasyonuna ulaşım sağlayabilirsiniz. Ancak öncelikle mutlaka randevunuzu almış olmanız gerekmektedir. Kavaklı araç muayene istasyonunda egzos gazı emisyon ölçümleri ile birlikte yola elverişlilik muayenesi ve bakımları yapılmaktadır. Beş adetlik perondan oluşan kavaklı araç muayenesi istasyonunda tüm araç tipleri muayeneye alınmaktadır. Araçlarınızın muayene sürelerinin bitmesini beklemeden randevu aldığınız takdirde, işiniz çok daha rahat bir şekilde halledilecektir. Tüvtürk’ün sistemi üzerinden çağrı merkezine ulaşarak randevunuzu alabilirsiniz.

Kavaklı Araç Muayenesi Randevusuz Alım Yapmıyor

Artık her istasyonda olduğu gibi, Kavaklı araç muayene istasyonu da, Tüvtürk bünyesinde yer alan randevu sistemi ile hizmet veriyor. Rezervasyonunuzu yaptırdıktan sonra, en az 15 dakikalık bir süre varken istasyona ulaşım sağlamanız yerinde olacaktır. Aksi takdirde, araç muayene ve bakım sıranız geçebilir ve sizler de yeniden bir randevu almak zorunda kalabilirsiniz. Böylece yeniden bir süre beklemek zorunda kalabilirsiniz. Randevu saat ve tarihinize mutlaka dikkat ederek, süreyle bağdaşık olmanız gerekmektedir. Aynı zamanda kavaklı araç muayene istasyonu da, pazartesi ile cumartesi günleri arasında mesai yapmaktadır. Sabah 8.30 ile başlayan mesai akşam 18.30 saatleri sırasında sona ermektedir.