Tüvtürk İstanbul Araç Muayene içeriğine geri dön

Tüvtürk Orhanlı Araç Muayene Randevu

Tüvtürk İstanbul Orhanlı istasyonuna araç muayene randevu hizmeti veriyoruz

İstanbul Orhanlı Tüvtürk araç muayene istasyonu sadece randevulu araç kabul etmektedir.

Orhanlı araç muayene istasyonunda egzoz gazı emisyon ölçümü yapılmaktadır.

Tüvtürk Orhanlı araç muayene istasyonuna telefon ile de randevu hizmeti vermekteyiz

orhanli-tuvturk

Orhanlı Tüvtürk

Adres: Fatih Mah. Ankara Cad. No: 5 Tuzla / İSTANBUL

Orhanlı Araç Muayene

Araç sahipleri araçlarını muayene etmek istediklerinde en yakın muayene istasyonundan randevu alırlar ve araçlarını muayeneye sokmaktadırlar. Tüvtürk Türkiye’ de araçların muayene işlemlerini yapmakla yetkili tek kuruluştur. Tüvtürk araç muayene istasyonlarına Tüvtürk randevu alma 0888 233 04 04 telefon numarası üzerinden araç muayene randevu hizmeti alabilirsiniz.

Tüvtürk Ve Araç Muayeneleri Hizmetleri

Tüvtürk araç muayene istasyonlarına aynı zamanda online araç muayene randevu ve danışmanlık hizmetleri veriyoruz. Tüvtürk’ün getirmiş olduğu randevu sistemi sayesinde, araçlarınızı muayeneye sokmak için uzun süren kuyruklar beklemek zorunda kalmıyorsunuz.  Size belirtilen tarih ve saatte muayeneye gelerek işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirip zamandan tasarruf etmiş oluyorsunuz. Randevu sistemi sayesinde çok daha çabuk ve çok daha sistemli bir hizmetin verilmesi sağlanıyor. Tüvtürk tüm Türkiye’de araç muayene hizmeti vermektedir. Unutmayınız ki araçlarınızın muayenesini zamanında yaptırmanız birçok trafik ve aynı zamanda güvenlik sorununun ortadan kalkmasını sağlayacaktır. Araç muayenesi aracınızın trafiğe çıkabilmesi için zorunludur, aksi takdirde aracınızın muayenesi olmadan trafiğe çıkmanın cezası vardır. Araç muayeneleri zamanında yaptırılmalı böylece kişinin kendisinin ve diğer vatandaşların can ve mal güvenliği tehlikeye atılmamalıdır.

Araç Muayenelerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Araç muayenesi yaptırılmadan önce dikkat edilmesi ve bilinmesi gereken bazı hususlar bulunmaktadır ve bunlar mutlaka yapılması gereken hususlardır. Araç muayene randevusunu aldıktan sonra size belirtilen gündeki muayene  saatinizi 15 dakika geciktirmeniz halinde aldığınız randevu sistem tarafında iptal edilecektir. Aracınızın muayenesini zamanda yaptırmak için size muayene için verilen tarih ve saate riayet etmeniz gereklidir. Bu hususa dikkat ederek muayene saatiniz gelmeden yaklaşık 15 dakika önce muayene noktasında bulunmanız ve muayene için gerekli işlemleri başlatmanız tavsiye edilir.

Aracınızı muayeneye götürmeden önce bilindiği üzere bazı şartların yerine getirilmesi gerekmektedir. Aracınızın mutlaka trafik sigortası olması ve aynı zamanda aracınıza ait her hangi bir borcun bulunmaması gerekmektedir. Trafik para cezası, ogs, kgs, hgs ve vergi borçlarının bulunması dahilinde aracınızın muayeneye kabul edilmeyeceğini bilmelisiniz. Gideceğiniz istasyon adresinde aracınızın muayenesi sırasında her hangi bir sorunla karşılaşmamak ve sorunsuz bir muayene işleminden geçmek için yukarıda ki hususlara dikkat etmelisiniz. Hatırlatmak gerekir ki vergi ve trafik borçları da muayene istasyonlarında ödenmemektedir. Ancak aracınızın borçlarını ödedikten sonra muayene hizmetinden yararlanabileceğinizi bir kez daha hatırlatırız.

Muayene için gideceğiniz istasyon sadece randevu ile çalışıyor olabilir. Bu durumda istasyona gitmeden önce mutlaka araç muayene randevusu almanız gerekmektedir. Diğer yandan öncelikli araçlara randevu gerekmez.  Muayene yapılacak olan araç eğer şahıs aracıysa, araç sahibinin kendi aracını muayene yaptırmasında herhangi bir engel yoktur. Eğer aracı muayeneye götürecek kişi araç sahibi değilse, son bir ay içerisinde başkasının adına kayıtlı bir başka aracı muayene yaptırmamış olması gerekir. Her bir vatandaş bir ay içerisinde bir başkasının adına kayıtlı tek bir aracı muayene yaptırabilir. Son bir ay içinde ikinci bir aracı muayene yaptırmak istiyorsa noterden vekalet alması gerekecektir. Şirket araçlarının muayenesini şirket çalışanı yaptırabilir ve bunun içinde şirketten mutlaka yetki belgesi alması lazımdır. Şirket çalışanı değil de başka bir kişi aracı muayeneye götürecekse yine noterden vekalet alması gerekecektir. Araçlarını yada bir başka kişinin veyahut bir şirketin aracını muayene yaptıracak vatandaşların gerekli şartları öğrenmesi ve yerine getirmesi sorunsuz ve hızlı bir muayene için gereklidir.

Tüvtürk İstanbul Orhanlı Araç Muayene İstasyonu

Orhanlı Araç Muayene İstasyonuna gelerek araç muayene hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Gelmeden önce mutlaka randevu almalısınız. Aşağıda istasyonumuz hakkında bilgileri sizlere sunmaktayız. Adres bilgilerimiz Fatih Mah. Eski Ankara Yolu Cad. No:2 Orhanlı, Tuzla / İstanbul – Asya Çalışma saatlerimiz 08:30-18:30 arasındadır. Pazar günleri ise hizmet vermemekteyiz. İstasyonumuza gelmeden önce muhakkak randevu almalısınız, aksi taktirde muayene işlemine aracınız kabul edilmeyecektir. İstasyonumuzda araç muayenesi ve egsoz emisyon ölçümü hizmeti verilmektedir. Orhanlı araç muayene istasyonu randevusuz araç kabul etmediği gibi aynı zamanda ağır vasıta araçlarına, diğer bir deyişle büyük araç sınıfına da muayene hizmeti vermemektedir.