Tüvtürk İstanbul Araç Muayene içeriğine geri dön

Tüvtürk Silivri Araç Muayene Randevu

Tüvtürk İstanbul Silivri istasyonuna araç muayene randevu hizmeti veriyoruz
İstanbul Silivri Tüvtürk araç muayene istasyonu sadece randevulu araç kabul etmektedir.
Silivri araç muayene istasyonunda egzoz gazı emisyon ölçümü yapılmaktadır.
Tüvtürk Silivri araç muayene istasyonuna telefon ile de randevu hizmeti vermekteyiz.

silivri-tüvtürk

Silivri Tüvtürk

Adres: Alipaşa Mah. Sanayi 10 Sok. No.3 Silivri / İSTANBUL

Silivri Araç Muayene

Ülke geneli tek kuruluş olan Türktüv  araçların muayenesini yapmaktadır. Ülkenin her yerinde kurulmuş olan şube ve kuruluşlar ile sizlere hizmet veren Türktüv  ile muayene yaptırmak çok kolay. Sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek adına kurmuş olduğumuz sistemde sizlere her açıdan yardımcı olmaya çalışarak hizmet vermekteyiz. Bizi aradığınız zaman biz size en uygun gün ve saati belirleyerek randevunuzu oluşturmaktayız. Bu sayede hiç sıra beklemeden hemen Silivri araç muayene işini yaparak size aracınızı teslim etmekteyiz. Ayrıca araç muayene yapılmadan önce dikkat etmeniz gereken birkaç detay olduğunu hatırlatmakta fayda vardır. Eğer aracınız bu şartlara uygun değil ise muayenesi yapılmayacak ve aldığınız randevu sistem tarafından iptal edilecektir. Bu sebep ile aracınız ve plakası ile ilgili tüm verilerin tam olarak elinizde olmasında fayda vardır.

Hangi Araçların Muayenesi Yapılmaz

Araç muayene için bize yaptığınız başvuruda sizden istenilen birkaç bilgi doğrultusunda araç muayene işlemi yapılmaktadır. Öncellikle aracınıza ait yani plakaya ait herhangi bir borç durumunda sistem otomatik olarak araç muayene randevusunu iptal edecektir. Bunun dışında araca ait HGS KGS OGS gibi borç durumlarında yine araç muayene yapılamaz. Ayrıca aldığınız randevu sistem tarafından otomatik olarak iptal edilir. Bunun yanı sıra yine plakaya ait cezai durumlarda yine size hizmet verememekteyiz. Bu ayrıntılara dikkat ederek randevu almanızda fayda vardır.

Buların dışında önemli olan bir diğer konu ise sistemimizden randevu aldığınız zaman aldığınız saatten en az 15 dakika önce şubemizde olmanızda fayda vardır. siz randevu aldığınız saatten 15 dakika önce şubemizin kayıt işlem departmanında işleminizi yaparak kaydınızı tamamlamalısınız. Sonrasında kayıt işlem size numara verecektir ve siz numaranız geldiği zaman aracınızı Silivri istasyon sokarak yetkili kişilere teslim edebilirsiniz. İşlemler ve muayene bittikten sonra aracınız sizi çağırarak teslim edilecektir.

Çok Fazla Beklemeden Hemen İşlemleri Bitiriyoruz

Türktüv sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek adına kurmuş olduğu istasyonlarda 6 tane kapalı istasyon alanı bulunmaktadır. Bu sayede 6 araç ayın anda içeri alınarak ve elemanlarımız sayesinde muayenesi yapılarak işlemleri bitirmektedirler. Her istasyon alanımızda sizinle ve aracınız ile ilgilenecek olan elemanlarımız bulunmaktadır. Bu sayede çok fazla beklemeden hemen teslim yapılabilinmekte ve işlemleriniz kolaylıkla hallolmaktadır.

Sistemimiz çalışma saatleri içinde iş yapmaktadır. Ayrıca telefon randevusu olmayanların işlemleri yapılmamaktadır. Bu sebep ile önceden Silivri randevu almanızda fayda vardır. Bunun dışında daha öncede belirttiğimiz gibi sistem cezai veya borç durumlarında otomatik olarak iptal edilmektedir. Bir diğer önemli ayrıntı ise sisteme kayıt yapmak için geciktiğiniz taktide yine sistem otomatik olarak iptal edilecektir. Bu sebeple önceden şubemizde bulunmanızda fayda vardır. İptal olan sistem geri alınamaz ve hiçbir işlem yapılamaz bu konuda dikkatli ve hassa olmanızda fayda vardır.

Araç Sahibi Olmadan Muayene Yapılabilinir Mi?

Hayatın yoğunluğundan ve iş saatlerinden ötürü bazen araç sahipleri muayeneye gelemeyebilmektedir. Eğer başkası tarafından araç muayene yaptıracaksanız o zaman randevuyu gelecek kişinin adına almalısınız. Ayrıca araç muayeneye gelecek olan kişi son bir ay içerisinde başka bir araç muayene yaptırmamış olmasında fayda vardır. Eğer bir ay içinde başka bir araç için gelirse ya araç sahibi tarafından vekalet alması gerekir yada araç muayene işlemi gerçekleştirilemez. Ayrıca şirket aracı ise şirket tarafından yetkili belgesi alması gerekir. Eğer şirket çalışanı değil ise bu sefer yapması gereken şirket adına vekâlet almasıdır. Eğer vekâleti veya çalışan yetkili belgesi yoksa yine randevu iptal edilecek ve yeni bir randevu almanız gerekecektir. Bu sebep ile bu detaylara dikkat etmenizde ve aracınızı bu doğrultuda getirmenizde fayda vardır. Ulaşması kolay olan adresi ile Silivri tüvtürk sizlere en hızlı şekilde hizmet vermektedir. Online sistem üzerinden randevu alarak aracınızı muayene ettirirken fazla zaman kaybı yaşamadan aracınızın işlemlerini bitirebilirsiniz.