Tüvtürk İstanbul Araç Muayene içeriğine geri dön

Tüvtürk Tuzla Araç Muayene Randevu

Tüvtürk İstanbul Tuzla istasyonuna araç muayene randevu hizmeti veriyoruz

İstanbul Tuzla Tüvtürk araç muayene istasyonu sadece randevulu araç kabul etmektedir.

Tuzla araç muayene istasyonunda egzoz gazı emisyon ölçümü yapılmaktadır.

Tüvtürk Tuzla araç muayene istasyonuna telefon ile de randevu hizmeti vermekteyiz.

istanbul-tuzla

Tuzla Tüvtürk

Adres : Selvi Sok. Aydınlı Mah. TUZLA / İSTANBUL

Tuzla Araç Muayene

Tuzla ve civarında oturuyorsanız, ya da aracınızı muayene zamanı geldiğinde Tuzla’da yer almış bulunuyorsanız, size en yakın istasyon Tuzla araç muayenesi istasyonu olacaktır.  Araç muayene ve bakımları, hiçbir yıl aksatılmadan yaptırılmalıdır. Aksi takdirde muayenesi ya da bakımı yapılmayan araçlar, trafikte sizlere zor anlar yaşatabilir. Bu durumu göz önünde bulundurarak mutlaka düzenli olarak araç bakım zamanlarının süreleri takip edilmeli ve araç muayenelerini yaptırmak gereklidir. Trafikte can kayıplarını en aza indirgeyebilmek için, araçların sağlıklı bir referansa sahip olarak yola çıkabilmesi için her zaman araç muayenelerinizi aksatmadan ve ertelemeden yaptırmanız büyük önem ve sorumluluk taşımaktadır. Bu sorumluluktan bazen araç muayene sıralarında beklememek için kaçınılabilir. Ancak bu durum oldukça yanlıştır ve istenmeyen sonuçlar doğurabilir. Sıra bekleme durumunu en hafife indirmek adına, araçların muayene ve bakımlarının belli bir zaman ve tarihte yapılması adına, bu sektördeki çalışma ve çalışanların işlevselliğini düzene koymak adına Tüvtürk yepyeni bir sistem ile karşınızdadır.

Tüvtürk Randevu Sistemi

Araç sahipleri araçlarını muayene etmek istediklerinde en yakın muayene istasyonundan randevu alırlar ve araçlarını muayeneye sokmaktadırlar. Tüvtürk Türkiye’de araçların muayene işlemlerini yapmakla yetkili tek kuruluştur. Tüvtürk randevu sisteminden yararlanarak kolaylıkla ve oldukça kısa bir süre içerisinde sizler de araçlarınız için randevunuzu alabilirsiniz. Verilen tarih ve saate itibar ederek araçlarınızın muayenelerini ve bakımlarını beklemek zorunda kalmadan yaptırabilirsiniz. Tüvtürk’ün bünyesinde, her şehrin, her şehre ait semt ve ilçelerin, illerin ve her alanın mutlaka istasyonu yer almaktadır. Tüm araç muayene istasyonları artık randevu sistemi üzerinden araç kabul etmektedir. Bu durumu göz önünde bulundurarak ve bilgilenerek, randevu alımına dikkat etmek gerekmektedir. Aksi takdirde, araçlar kesinlikle randevusuz bir şekilde bakım ve muayeneye kabul edilmemektedir. Tüvtürk’ün adresine başvurarak online bir şekilde randevu alabileceğiniz gibi, başvuru formu doldurarak da randevunuzu alabilirsiniz. Diğer bir işlevle ise telefon ile irtibata geçerek randevu alımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Araçların tüm işlemlerini yapmakla sorumlu ve yetkili olan Tüvtürk, bu alanda en etkili ve tek hizmet veren adrestir. Oldukça güvenilirdir ve aradığınız tüm istasyonlara dair bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Hangi istasyonun size en yakın olduğunu, hangi istasyonların sizin araçlarınıza bakım ve muayene yapmakta en uygun olduğunu, araçlarınızın model ve alım tarihlerine, yaş ve yeniliğine oranla hangi istasyonlarda en iyi hizmeti alabileceğini de kısaca öğrenmiş olursunuz.

Tuzla Araç Muayene Adres Ve Bilgileri

Tuzla’da ikamet ediyorsanız ya da Tuzla’ya yakın bir istasyon arıyorsanız, Tuzla araç muayene istasyonu sizlerin yardımına koşacaktır. Ancak randevu sistemi ile araç kabul etmekte olan istasyon için, mutlaka Tüvtürk üzerinden randevunuzu almayı unutmamalısınız. Tuzla araç muayene istasyonu, Aydınlı Mahallesi, Mayıs Sokak, numara 5 adresinde yer almaktadır. Bu açık adresten derhal Tuzla araç muayene istasyonuna ulaşım sağlamanız mümkündür. Tuzla araç muayene istasyonu 6 adet perondan oluşarak yoğun bir şekilde hizmet vermektedir. Büyük ve küçük tüm araçların bakım ve muayenelerine göz atılmaktadır. Tüm peronlarında özel çalışanları yer almaktadır. Pazartesi ve cumartesi günleri hizmet vermekte olan istasyon Pazar günleri çalışmaya kapalıdır. Saat sabah 8.30 ile akşam 18.30 arası hizmetini sürdürmektedir. Randevusuz kabul etmeyen istasyonlar içerisinde yer alan Tuzla araç muayene istasyonunda aracınızı muayene ettirmek istediğinizde mutlaka randevunuzu önceden almanız gerekmektedir.

Tüvtürk İle Kısa Sürede Araçlarınız Bakımda

Her araç sahibi bireyin sahip olduğu olumsuz ilk düşünce, araç muayene sıralarında beklemektir. Bu nedenle araçlarının muayene ve bakımlarını aksatan ya da erteleten binlerce insan mevcuttur. Bunun sonucunda ise trafik kazaları ve can kayıpları ne yazık ki kaçınılmaz olmaktadır. Tüvtürk randevu sistemi, elinden geldiğinde bu olumsuz durumları en aza indirmek amacıyla düzenli olarak istasyonlara randevu almanıza olanak sağlamaktadır. Mutlaka aracınıza ait tüm bilgilendirmeleri yaptıktan sonra tarih ve saat sizlere verilmektedir.