Tüvtürk Kahramanmaraş Araç Muayene Randevu içeriğine geri dön

Tüvtürk Kahramanmaraş Merkez Araç Muayene Randevu

Tüvtürk Kahramanmaraş Merkez istasyonuna araç muayene randevu hizmeti veriyoruz
Kahramanmaraş Merkez Tüvtürk araç muayene istasyonu sadece randevulu araç kabul etmektedir.
Kahramanmaraş Merkez araç muayene istasyonunda egzoz gazı emisyon ölçümü yapılmaktadır.
Tüvtürk Kahramanmaraş Merkez araç muayene istasyonuna telefon ile de randevu hizmeti vermekteyiz.

kahramanmaras-tuvturk

Kahramanmaraş Tüvtürk

Adres: Kayseri yolu üzeri 4.km Merkez / Kahramanmaraş

Kahramanmaraş Araç Muayene

Sağlıklı çevre ve emniyetli trafik hem yayalar için hem de sürücüler için çok önemlidir. Bu nedenle araç sahiplerinin araçlarının bakımını zamanında yaptırmaları, egzoz emisyon ölçümü ve diğer ölçüm işlemleri yaptırmaları oldukça önemlidir. Hem kendini hem çevresini hem de ailesini düşünen araç sahipleri araçlarının bakımını periyodik olarak yaptırmakta ayrıca araç muayene ve kontrollerini de ihmal etmemektedirler.

Tüvtürk yıllardır araç muayene hizmetleri konusunda tek yetkili birim olarak hizmet vermektedir. Sadece araç muayene hizmetleri olarak değil aynı zamanda egzoz muayene hizmetleri ve danışmanlık hizmetleri ile de faaliyettedir.

Tüvtürk hizmetleri kalite standartları ve müşteri memnuniyeti gözetilerek Türkiye’nin 81 ilinde randevulu ve randevusuz olarak yapılmaktadır. Randevu sistemi ister telefonla istenirse de online olarak site üzerinden gerçekleştirilmekte olup, müşteriler bu sayede zaman kaybından kurtulmakta istedikleri zamanda hizmet alabilmektedir.

Tüvtürk araç muayene randevu almak için siteye girerek şehir, plaka ve ruhsat bilgileri girilerek online olarak alınabilir. Telefon ile randevu alabilmek için 0 888 233 0404 nolu numaradan müşteri yetkilileri ile randevu alınabilmektedir.

Araç sahipleri isterler ise telefon ya da online sistem üzerinden randevu almadan da Tüvtürk Araç muayene istasyonlarına giderek araçlarını muayene ettirebilmektedir.

Tüvtürk Randevu Ve Araç Muayene Hizmetleri

Tüvtürk müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak, gereksiz zaman kaybının önüne geçmek için randevulu sistem ile çalışmaktadır. Randevulu sistem sayesinde araç sahiplerini hastaneden randevu alır gibi araçlarını güvenle muayene ettirebilmektedir. Yalnız bu hususta araç sahiplerinin dikkat etmesi gerekli bazı kurallar mevcuttur. Öncelikle araç muayene saatinden 15 dakika önceye kadar randevu alınabilmektedir. Eğer araç sahibi randevu saatini kaçırırsa ya da geç kalırsa randevu saatinden 15 dakika sonraya kadar beklenebilmektedir. Randevu saatine 15 dakikadan fazla geç kalan müşteriler otomatikman randevularını kaybetmiş olurlar. Bunun nedeni gereksiz zaman kayıplarının önüne geçmektir. Herhangi bir nedenle randevu saatinde Araç muayene istasyon birimlerine gelemeyen müşterilerin yeniden randevu almaları gerekmektedir.

Tüvtürk Hangi Günler Ve Hangi Saatler Arasında Çalışır?

Tüvtürk mümkün olan en kısa sürede müşterilerinin memnuniyetini sağlayarak işlerini halletmek ister. Bu nedenle haftanın 6 günü hizmet vermektedir. Sadece Pazar günleri hizmet verilmemekte olup, diğer günler hizmet alınabilmektedir. Hafta içi Pazartesinden Cumaya, hafta sonu cumartesi günleri saat 08:30 – 17:30 saatleri arasında hizmet verilmektedir. Tüvtürk araç muayene hizmeti almak isteyen müşterilerin bu saatler ve günler arasında araç muayene istasyonlarına ya da gezici araç muayene istasyonlarına uğramaları gerekmektedir. Yalnız mesai bitimine yarım saatten az kalmış ise randevusuz işlem yapılmamaktadır.

Araç Sahibi Dışındaki Kişiler De Muayene Yaptırabilir Mi?

Normalde Tüvtürk muayenelerinde araç sahibinin aracını muayeneye getirmesi beklenmekle birlikte araç sahibi dışındaki kişilerin de araçları muayeneye getirebilme imkanı vardır. Yalnız bir kişi yalnız ayda bir aracı muayeneye getirebilir. Eğer o kişi daha önce başka bir aracı muayeneye getirmiş ise ikinci bir araç için araç sahibinden vekalet alıp bu vekaletname ile işlem yapmalıdır.

Bazı şirketlerde birden fazla araç olmaktadır. Bu şirketlerin araçlarını muayene ettirmeleri için tek kişiyi görevlendirmeleri mümkündür. Yalnız bu araçları muayeneye getirecek kişinin yetki belgesi olması gerekmektedir. Yetki belgesi olmadan işlem yapılamamaktadır.

Aracın Borcu Var İse Araç Muayenesi Yapılabilir Mi?

Tüvtürk’te muayene edilecek aracın borç durumuna göre işlem yapılmaktadır. Eğer aracın herhangi bir borcu var ise araç muayene hizmeti verilememektedir. Trafik araç sigortası yapılmamış bir aracın Tüvtürk araç muayene hizmetinden faydalanabilmesi mümkün değildir.

Sadece trafik sigortası değil aynı zamanda OGS, KGS, HGS gibi borçları bulunan ya da bunun dışında trafikten herhangi bir cezai borcu bulunan araçlar da Tüvtürk araç muayene hizmetinden faydalanamamaktadır.

Bu nedenle araçlarını muayeneye getirecek olan müşterilerin, eğer var ise araçlarının sigortasını yaptırması, borçlarını ödemesi önem arz etmektedir.

Kahramanmaraştaki Tüvtürk İstasyonu Nerededir?

Türkiyenin 81 ilinde faaliyet gösteren Tüvtürk Kahramanmaraşta ise Kayseri yolu 4. Km adresinde hizmet vermektedir. Ayrıca Elbistan ilçesinde de bir adet Tüvtürk istasyonu bulunmaktadır. Sadece randevulu araç muayene işlemleri yapılabilen Kahramanmaraş Tüvtürk istasyonu 3 peronlu sistemi ile araç sahiplerine hizmet vermektedir. Tüvtürk Kahramanmaraş araç muayene istasyonunda ayrıca egzoz emisyon hizmeti de verilmektedir.

Kahramanmaraş’ta ikamet eden araç sahipleri Kahramanmaraş merkez ya da Elbistan araç muayene istasyonlarından hizmet alabilmektedir.